Česky English Deutsch Russian
Drobečková navigace

Úvod > Nabídka lesní techniky > Bazarové vyvážecí soupravy > Vyvážecí soupravy Ponsse

Vyvážecí soupravy Ponsse

Finská firma Ponsse vyrábí kvalitní a roky osvědčené vyvážecí soupravy, které jsou oblíbené mezi lesníky po celém světě. Firma Ponsse se specializuje na výrobu moderních vyvážecích souprav, které jsou navrženy s ohledem na pracovní efektivitu a výkon.

Jejich hlavní výhodou je tradiční pohon všech osmi kol, díky čemuž se jejich vyvážecí stroje nezastaví prakticky před ničím. Velkou výhodou je také precizní zpracování všech dílů. V naší nabídce najdete kromě vyvážecích souprav značky Ponsse také harvestory.

 Nabídka našich bazarových vyvážecích souprav se neustále mění. Pokud aktuálně vámi požadovaný model nenabízíme, kontaktujte nás a my se pokusíme vám odpovídající soupravu zajistit.

Ozvěte se nám


Zobrazena 1 položka
Zobrazena 1 položka

Použitých strojů se nemusíte bát

Pokud nechcete za novou vyvážecí soupravu značky Ponsse utratit obrovské množství peněz, obraťte se na náš BAZAR LESNÍ TECHNIKY. Nabízíme bazarové vyvážečky Ponsse od spolehlivých a ověřených majitelů. Strojům věnujeme kvalitní servis a zajišťujeme výměnu všech opotřebovaných dílů. Bazarové vyvážecí stroje jsou tedy okamžitě připraveny na tvrdou práci v lese.