Česky English Deutsch Russian
Drobečková navigace

Úvod > Nabídka lesní techniky > Použité vyvážecí soupravy a stroje > Vyvážecí stroje JOHN DEERE

Vyvážecí stroje JOHN DEERE

John Deere je naprostou špičkou ve vyvážecích strojích

Jestliže chcete zakoupit nový vyvážecí stroj, pak si nemusíte pořizovat zbrusu nové mašiny za několik milionů korun. Skvělou volbou je John Deere 1510 e, v bazarech často nabízený a léty prověřený.  Už od počátku výroby se tento vyvážecí stroj řadí k tomu nejlepšímu, co je v lesním hospodářství k dispozici. 

Hlavní výhodou John Deere 1510e z bazaru je nepochybně skvělý pohon s velmi dlouhou životností a výkonem. Stálý náhon na všech 8 kol, které jsou navíc opatřeny řetězy, zajistí, že se tento vyvážecí stroj nezastaví před ničím. Problémy mu nebude dělat ani bahno, ani hluboká závěj sněhu.

Stroj nabízí prvotřídní komfort pro obsluhu

Všichni, kdo se pohybují v oblasti lesního hospodářství, určitě ví, že tato práce není nikterak jednoduchá. Naštěstí vyvážecí stroj John Deere nabízí své obsluze naprosto jedinečný komfort. Klimatizovaná kabina a plně odpružená sedačka zajišťuje prvotřídní pohodlí. Oceníte i ergonomicky nastavitelné ovladače. Samotné obsluhy se nemusíte bát, protože tento stroj je natolik sofistikovaný, že může pracovat prakticky sám.