Česky English Deutsch Russian
Drobečková navigace

Úvod > Nabídka lesní techniky > Použité vyvážecí soupravy a stroje > Vyvážecí soupravy JOHN DEERE 1010e

Vyvážecí soupravy JOHN DEERE 1010e

U vyvážecího stroje dbejte na kvalitu

Nemusíme se ani bavit o tom, jak důležitý je vyvážecí stroj pro vaše lesní hospodářství. Pořízení zbrusu nového je však pro některé z vás nemyslitelný a většinou i nesmyslný výdaj. Proč se však neobrátit na bazar lesní techniky? Vyvážecí souprava John Deere 1010e zastane stejnou práci, ale máte u něj stoprocentní jistotu, že se nerozbije nikde uprostřed lesa.

 Už v době zahájení výroby patřily vyvážecí soupravy John Deere 1010e k tomu nejlepšímu, co jste mohli v oblasti vyvážecí techniky sehnat. Od té doby se nic nezměnilo, tento stroj vyniká prvotřídní průchodností v terénu a vysokou nosností nařezaných klád.

 Bazarové techniky se nemusíte bát

Nemusíte mít žádné obavy z toho, že je John Deere 1010e dostupný i v bazaru. Zkušení technici kompletně zajistí servis těchto vyvážecích souprav, včetně výměny poškozených dílů. Můžete se těšit i na plně vybavenou a funkční kabinu, která zajistí vaší obsluze prvotřídní komfort. Do ní se dostanete po hydraulicky sklápěných schůdcích. Samozřejmostí jsou i řetězy na kolech, které nesmí na vyvážecí soupravě chybět.