Česky English Deutsch Russian
Drobečková navigace

Úvod > Nabídka lesní techniky > Bazarové traktory do lesa

Bazarové traktory do lesa

Traktory do lesa

Nabízíme bazarové traktory určené primárně pro práci v lese. V naší nabídce najdete "lesní" bazarové traktory od špičkových výrobců, jako jsou John Deere, Kubota, New Holland, ale i od řady dalších značek. Všechny traktory, které nabízíme jsou před zařazením do našeho skladu důkladně zkontrolovány a otestovány, takže se vždy můžete spolehnout, že kupujete plně funkční stroj v té nejlepší možné kondici.

Naše nabídka je primárně zaměřena na bazarové harvestory, vyvážecí soupravy a náhradní díly, jejich nabídka je tak nejobsáhlejší.

Ozvěte se nám


Zobrazena 1 položka
Zobrazena 1 položka

 Bazarové, ale jako nové

Spolehlivé traktory do lesa za dostupnou cenu. Náš bazar traktorů nabízí neustále se měnící nabídku použitých traktorů. Všechny traktory, které nabízíme, nakupujeme jen od renomovaných a prověřených majitelů. Před tím, než si od nás nový traktor odvezete, vám řekneme vše o jeho historii.

Pokud hledáte spolehlivého pomocníka do lesa, jsou naše lesní bazarové traktory tou správnou volbou. Získáte spolehlivý stroj, který vám při práci rozhodně nebude dělat ostudu.

Kromě traktorů nabízíme také celou řadu dalších použitých strojů pro práci v lese, včetně harvestorů a vyvážeček. Nabízíme také celou řadu příslušenství pro lesní techniku a lesní stroje.