Česky English Deutsch Russian
Drobečková navigace

Úvod > Nabídka lesní techniky > Bazarové harvestory

Bazarové harvestory

Prodáváme bazarové harvestory, se kterými je radost hospodařit

Každý lesní hospodář se potřebuje spolehnout na svou techniku. Těžba dříví, úprava lesního terénu, zvládnutí přírodních kalamit – to vše jsou činnosti, kdy chcete mít po ruce spolehlivého partnera. Proto prodáváme lesní techniku, zejména bazarové harvestory od předních světových výrobců, jejichž značka má skutečnou hodnotu a je zárukou spolehlivosti a kvality.

V naší nabídce najdete kromě harvestorů také vyvážecí soupravy. a náhradní díly.


Prověřená lesní technika

Ačkoli je námi prodávaná lesní technika z druhé ruky, vždy se jedná o stroje s jasně dohledatelnou historií. Za dobu, co s lesní technikou obchodujeme, jsme si vytvořili pevné vazby na spolehlivé obchodní partnery. Nekupujeme bazarové stroje s nejasným původem, ale pouze techniku od prověřených majitelů. To je první krok, abychom vám mohli poskytnout spolehlivé stroje za skvělou cenu.

Spolehlivé značky

Lesní technika od nás má společnou jednu věc – pochází od renomovaných výrobců, převážně ze severských zemí. Mezi jinými prodáváme značky s dlouhou tradicí, jako je JOHN DEERE, KOMATSU nebo PONSEE.

Typy lesní techniky

Máme pro vás připravené různé druhy lesní techniky, které přijdou vhod všem majitelům a správcům lesů. Naše lesní technika zahrnuje například:

Prohlédněte si naše stroje

Rozumíme, že výběr stroje může být náročný, nejde většinou o malou investici. Proto si zakládáme na osobním přístupu ke každému našemu zákazníkovi. Lesní techniku – každý jednotlivý stroj – vám detailně představíme a vyjdeme vám vstříc ohledně vašich přání a požadavků.

Jaké další výhody s námi získáte?

  • Zázemí stabilního partnera s dlouhou zkušeností v oblasti lesní techniky.
  • Dopravu lesní techniky po celé České republice a Evropské unii.
  • Pomoc se zajištěním nákupu strojů, a to za výhodných podmínek.
  • Nákup veškerých náhradních dílů pro harvestorovou a vyvážecí techniku.

S harvestorem je kácení stromů radost

Při práci v lese je důležité nejenom vyvážení materiálu na sklad, ale také rychlé a efektivní kácení stromů. Harvestory jsou ideálním řešením, jak si poradit s mnoha desítkami stromů každou hodinu práce. Pokud se vaše obsluha naučí s tímto strojem efektivně pracovat, pak si buďte jistí, že se váš byznys posune obrovským směrem kupředu.

 Harvestory jsou velice sofistikovaná zařízení, která si dokážou poradit s jakýmkoliv stromem v lese. Díky kombinaci kol a pásů se tyto stroje nezaleknou jakéhokoliv terénu, a kloubové řízení pak zajistí vynikající manévrovatelnost harvestorů. Prodej těchto strojů je nedílnou součástí naší nabídky a věnujeme mu patřičnou pozornost.

Za harvestor nemusíte utratit majlant

Harvestory v bazaru sice nejsou nové, ale jejich pořízení se rozhodně nemusíte bát. K dispozici máme stroje významných světových značek, s jasným původem a prokazatelnou historií.